Verlengen ontheffing lange levertijd vervangend voertuig
Heeft u al een ontheffing voor een zero-emissiezone omdat uw bestelde uitstootvrije voertuig nog niet geleverd is? En duurt dit langer dan verwacht? Vraag dan een verlenging van uw ontheffing aan.
Voorwaarde
- U heeft al een ´ontheffing lange levertijd vervangend voertuig´ voor uw voertuig.
Zo verlengt u de ontheffing
-
Ontheffing verlengen
Klik op 'Ontheffing verlengen' en vul de gegevens in.
-
Stuur mee:
- Verklaring van de leverancier. Hierin staat dat het voertuig later wordt geleverd en wat de nieuwe verwachte leverdatum is.
-
De behandeling van uw aanvraag kan 8 weken duren. De gemeenten doen er alles aan om uw aanvraag zo snel mogelijk af te handelen. Zo lang uw aanvraag nog in behandeling is, mag u een zero-emissie zone niet in. Is dit wel nodig? Vraag dan een dagontheffing aan.
-
Krijgt u ontheffing? Deze geldt in alle gemeenten met een ZE-zone tot de datum die als leverdatum op uw aankoopbewijs staat, plus 30 dagen.