Verklaring omtrent Gedrag
Bij een aanvraag van een Basiserkenning moet u sinds 1 januari 2026 een Verklaring omtrent Gedrag (VOG) aanleveren. Had u vóór 1 januari 2026 al een RDW-erkenning? Dan vragen we u ook een VOG aan te leveren. U ontvangt van ons een brief wanneer u dit moet doen. Deze brief sturen we niet aan alle erkenninghouders tegelijk, maar in fasen.
Let op: U hoeft pas iets te doen als u deze brief heeft ontvangen!
Check uw contactgegevens
U krijgt automatisch bericht van ons wanneer u aan de beurt bent. U ontvangt een brief en een e-mail op de adressen die bij ons bekend zijn. Het is daarom belangrijk dat uw contactgegevens kloppen. Controleer uw postadres en houd uw post en e-mail goed in de gaten.VOG aanvragen en aanleveren
-
Wacht totdat wij u vragen een VOG aan te leveren. In onze brief staat precies beschreven wat u moet doen.
-
Wij adviseren u de VOG direct aan te vragen als u onze oproep ontvangt.
-
Stuur de VOG binnen 10 weken naar ons op.
Een VOG die u in uw Berichtenbox heeft ontvangen, e-mailt u naar ons.
Een VOG die u op papier heeft ontvangen, stuurt u via de post naar ons toe.Let op: Stuur altijd het originele document. Kopieën en gescande documenten zijn niet geldig.